Susisiekite

Privatumo politika

„Expertus Vilnensis“ vertina jūsų asmeninės informacijos privatumą ir saugumą. Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip renkame, naudojame, atskleidžiame ir saugome informaciją, kurią pateikiate mums, kai naudojatės mūsų svetaine, produktais ir paslaugomis.

1

Informacija, kurią renkame

Galime rinkti šių tipų asmeninę informaciją:

1.1. Kontaktinė informacija: Tai apima jūsų vardą, el. pašto adresą, pašto adresą ir telefono numerį.

1.2. Paskyros informacija: jei sukuriate paskyrą pas mus, galime rinkti jūsų vartotojo vardą, slaptažodį ir kitą informaciją, kurią mums pateikiate autentifikavimo ir prieigos tikslais.

1.3. Informacija apie operaciją: galime rinkti išsamią informaciją apie jūsų pirkinius, užsakymus, mokėjimo informaciją ir atsiskaitymo adresą. Bendravimo informacija: jei susisiekiate su mumis el. paštu ar kitais ryšio kanalais, galime rinkti ir išsaugoti jūsų bendravimo įrašus.

2

Kaip mes naudojame jūsų informaciją:

Mes galime naudoti surinktą asmeninę informaciją šiais tikslais:

2.1. Paslaugų teikimas: įvykdyti užsakymus, apdoroti mokėjimus ir pristatyti produktus ar paslaugas, kurių prašote iš mūsų.

2.2. Bendravimas: bendrauti su jumis dėl jūsų užsakymų, teikti klientų aptarnavimą ir atsakyti į jūsų užklausas.

2.3. Rinkodara: siųsti reklaminius pasiūlymus, informacinius biuletenius ir kitą rinkodaros medžiagą, kuri gali jus sudominti. Galite bet kada atsisakyti šių pranešimų.

2.4. Paslaugų tobulinimas: norėdami pagerinti ir suasmeninti savo patirtį, analizuokite svetainės naudojimą ir patobulinkite mūsų produktus bei paslaugas.

2.5. Teisinis laikymasis: laikytis taikomų įstatymų, taisyklių, teisinių procesų ir įgyvendinti savo teises.

3

Dalijimasis informacija ir atskleidimas

Mes galime dalytis jūsų asmenine informacija tokiomis aplinkybėmis:

3.1. Paslaugų teikėjai: galime pasitelkti patikimus trečiųjų šalių paslaugų teikėjus, kad jie atliktų tam tikras funkcijas mūsų vardu, pvz., mokėjimų apdorojimą, pristatymą ir rinkodarą. Šie paslaugų teikėjai turės prieigą prie jūsų asmeninės informacijos tik šių funkcijų vykdymo tikslais.

3.2. Teisiniai įsipareigojimai: galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją, jei to reikalauja įstatymai arba reaguodami į galiojančius teisinius prašymus.

3.3. Verslo perdavimas: susijungimo, įsigijimo arba viso mūsų turto ar dalies pardavimo atveju jūsų asmeninė informacija gali būti perduota įsigyjančiam subjektui.

4

Duomenų saugumas

Mes imamės pagrįstų priemonių, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją nuo neteisėtos prieigos, praradimo, netinkamo naudojimo ar pakeitimo. Tačiau atminkite, kad joks perdavimo internetu ar elektroninės saugojimo būdas nėra 100% saugus. Negalime garantuoti visiško jūsų duomenų saugumo.

5

Jūsų pasirinkimai ir teisės

Turite šiuos pasirinkimus ir teises, susijusias su savo asmenine informacija:

5.1. Prieiga ir atnaujinimas: galite pasiekti ir atnaujinti savo asmeninę informaciją prisijungę prie savo paskyros arba susisiekę su mumis tiesiogiai.

5.2. Rinkodaros pranešimai: Jūs galite atsisakyti gauti iš mūsų rinkodaros pranešimus vadovaudamiesi pranešime pateiktomis instrukcijomis.

5.4. Duomenų saugojimas: Mes saugosime jūsų asmeninę informaciją tiek, kiek reikės šioje privatumo politikoje nurodytiems tikslams įgyvendinti, nebent įstatymai reikalauja ar leidžia ilgesnio saugojimo laikotarpio.

6

Privatumo politikos pakeitimai

Retkarčiais galime atnaujinti šią privatumo politiką, kad atspindėtų mūsų praktikos ar teisinių įsipareigojimų pokyčius.