Susisiekite

Proveržis: Epredia SlideMate Laser

Expertus Vilnensis džiaugiamės galėdami pristatyti mūsų partnerio Epredia laimėjimus.

Epredia naujovė, lazerinis objektinių stiklelių spausdintuvas SlideMate Laser, gegužės mėn. buvo apdovanotas prestižiniu MedTech Breakthrough* apdovanojimu.

SlideMate Laser išrinktas geriausiu nauju technologiniu sprendimų patologijos srityje.

Neprilygstamas aiškumas

Darbui su lazeriu optimizuoti stikleliai pasižymi didele raiška (600 dpi), užtikrina, kad rezultatai būtų ryškūs ir aiškūs bei atsparūs laboratorijoje naudojamiems cheminiams reagentams.

Stikleliai naudoja tą pačią technologiją kaip ir Superfrost PLUS™, todėl SlideMate Laser garantuoja aukščiausią kiekvieno įrašo kokybę.

Nuoseklumas, kuriuo galite pasikliauti

SlideMate Laser brūkšninių kodų spausdinimas pagal pareikalavimą suteikia laisvę žymėti stiklelius būtent tada, kai Jums jų reikia.

Patikima lazerinė technologija sumažina prietaiso prastovas ir užtikrina nepertraukiamą našumą.

SlideMate Laser nereikalauja papildomų sąnaudinių medžiagų; nereikės nei rašalo, lemputės nei juostelės. SlideMate Laser supaprastina spausdinimo procesą ir sumažina išlaidas.

Pasitikėjimas kiekvienu spausdinimu

Aukštesnė brūkšninių kodų kokybė palengvina tolesnį darbo procesą ir užtikrina tikslesnį nuskaitymą.

Expertus Vilnensis rūpinamės, kad mūsų teikiama diegimo ir prijungimo paslauga užtikrintų sklandų bet kurios laboratorijos perėjimą prie naujojo spausdinimo sprendimo.

Daugiau informacijos apie SlideMate Laser.

Susisiekite su mumis ir pagerinkite savo stiklelių spausdinimo patirtį su SlideMate Laser.    Artimi Jums, atviri pažangai

    * Nepriklausoma rinkos tyrimų organizacija, kuri pripažįsta geriausias įmones, technologijas ir produktus pasaulinėje skaitmeninės sveikatos ir medicinos technologijų rinkoje.